GLAS OCH KERAMIK / Glas / Remmare 9234299
nr 923 4299
Remmare
6 st. sent 1800-tal, (en med nagg)
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 november 2014
kl 19:23:56
9/11 11:09:39